Jevíčko – Jaroměřice

Jevíčko – Jaroměřice        2 : 1 (1:1)

branky: Müller Robin, Továrek (p) – Batelka

Jevíčko: Vašíček – Müller Jan, Kritzbach, Továrek, Khýr R., Nguyen, Müller T., Klein, Berka, Němeček, Müller R., ( Khýr
M., Navrátil, Hrubý)

Jaroměřice: Valenta J. – Valenta M., Valenta Jan, Gecl, Valášek, Vacula, Švec, Lajšner, Knoll, Tesař, Batelka (Jedlička,
Písek)

Před vysokou návštěvou (250 diváků) se odehrálo prestižní malohanácké derby, jehož kvalitu snižoval silný vítr. Do zápasu lépe vstoupili hosté, když Švec v 6‘ trefil ze 20 m nechytatelnou střelou břevno. Potom ještě zahrozil Batelka, ale neměl seřízená mířidla. Domácí se oklepali a v 18‘ Robin Müller dorazil do sítě centr po akci Kleina. Hosté odpověděli téměř ihned. Po ostrém ataku domácího brankáře Vašíčka míč dostal do sítě Batelka a srovnal na 1:1. Do konce poločasu zahrozil ještě hlavičkou do tyče Němeček a střelou do náruče Valenty Müller.
Do druhé půle aktivněji vstoupili hosté, ale nadějné pozice buď nezakončili, nebo jim stál v cestě Vašíček. V 57‘ uvolnil Müller do úniku Kleina a toho podrazil Gecl až uvnitř šestnáctky. Penaltu s přehledem proměnil Továrek. Ve zbývající půlhodině se hosté tlačili do útoku ve snaze o vyrovnání, ale dvě velké šance nedokázali ani Tesař a Švec vtěsnat mezi tyče Navrátila, který nahradil zraněného Vašíčka. A protože ani domácí si nepočínali při vyložených šancích po akcích Müllera lépe, skončilo derby výhrou domácích.